Chci toner Chci servis Chci kafe
premier accredited partner

``

Vážení zákazníci,

především jsme si vědomi, že nebýt vaší důvěry, nestáli bychom nyní v roce 2016 již 23 - tím rokem v čele společnosti, která má významný podíl na českém trhu s kancelářskými a informačními technologiemi.

Nelze vyjádřit naší vděčnost a úctu k vám slovy. Proto se snažíme ji vyjádřit kvalitou poskytovaných služeb.

Níže stručně uvádíme informace, které vám pomohou poznat profil společnosti
SYSTEMPARTNERS copying & printing solution s.r.o.

SYSTEMPARTNERS má v roce 2016 již dlouhodobé zkušenosti, díky kterým se snaží pomáhat všem zákazníkům při řešení jejich požadavků.

SYSTEMPARTNERS je společností českou, ale díky svým vztahům se společností Canon a dalšími českým i evropskými firmami podnikajícími ve stejném oboru, dokáže poskytovat servisní podporu po celé Evropě, například nadnárodním společnostem majícím v zahraničí své pobočky.

SYSTEMPARTNERS pro vás zajistí prostřednictvím svých smluvních partnerů, kteří jsou autorizovanými zastoupeními Canon, servis v mnoha městech české republiky.

SYSTEMPARTNERS zajišťuje ekologickou likvidaci staré kopírovací, faxové a tiskové techniky všech značek.

SYSTEMPARTNERS zajišťuje servis strojů více značek, což má pro zákazníky uzavírající se SYSTEMPARTNERS kontrakt o komplexním řešení klíčový význam. Služby poskytujeme v rozsahu od konzultací, školení uživatelů, školení administrátorů, audity, outsourcing, pronájem zařízení, splátkový prodej, instalace zařízení, dovybavení příslušenstvím, systemové integrace, údržby až po opravy v záruce i po záruce.

SYSTEMPARTNERS Vám dodá širokou škálu produktů, jako jsou kopírky, faxy, tiskárny, videoprojektory, skenery, velkoformátové tiskárny, tonery, cartridge, foto-video, skartovací stroje, multifunkční zařízení a komplexní řešení tisku a práce s dokumenty pro malé, střední a velké kanceláře, monitorování, řízení a controling Vašich nákladů na tisk. Vše s odborným výkladem a instalací, operativní logistikou a službou stálého dispečinku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.