firemní řešení

Firemní tiskové řešení prošlo za poslední dobu zásadními změnami. V naší společnosti pečlivěsledujeme poslední trendy a novinky jak v samotných technologiích, tak i v možnosti financování.Rádi se s Vámi o tyto poznatky podělíme a navrhneme Vám optimální řešení pro Vaši společnost.

Bližší informace a kontakt
Martin Mazíni, tel.: 608 123 093, email: mazini@systempartners.cz

velkoformátový tisk

Dlouhodobě se věnujeme konceptu velkoformátového tisku a to jak v oblasti vysoce kvalitního fotografického, tak i produkčního tisku.Pro zákazníky z řad profesionálních fotografů, ateliérů či svatebních agentur máme připravené ucelené řešení velkoformátové fotografie. Jde o souhrn produktů, služeb a zejména know-how k zajištění maximální podpory v této branži.
Klientům z oblastí projekčních, geodetických, výrobních a strojírenských společností, kteří vyžadují technické či mapové výtisky nabízíme komplexní a cenově velmi atraktivní řešení dle objemu tisku a ostatních požadavků konkrétního klienta. 

Všechny naše produkty a řešení umíme zafinancovat dle přání zákazníka.Zajímavou novinkou v tomto segmentu je servisní služba Total Service Care.Nedílnou součástí jsou média, tedy materiály, na které lze tisknout. Nabízíme celou řadu značkových materiálů, zejména jde o běžné a potahované papíry, fotopapíry, plátna, samolepky a ostatní speciality.
Dobře víme, jak je důležité okamžité dodání médií a proto většinu těchto materiálů držíme skladem, které odesíláme ještě v den objednání. Pro urgentní potřebu dodání umíme spotřební materiál dodat během několika hodin prostřednictvím služby ČD Kurýr a to i mimo běžnou pracovní dobu (např. o víkend či o svátky)!

Bližší informace a kontakt
Martin Mazíni, tel.: 608 123 093, email: mazini@systempartners.cz